KAPAT

Pergola Tente her mevsim kullanabileceğiniz açılır kapanır kolay kullanımlı tente sistemidir.

Dilerseniz gölgelendirme olarak dilerseniz de her türlü doğa olayından korunma amaçlı kullanabileğiniz bu sistem şık bir görünüme sahiptir.Pergolanın iskeletini oluşturan profiller alüminyum malzemeden oluşmaktadır.Profillerin mekana göre istenilen renk çeşitleri mevcuttur.

Kullanım alanı oldukça geniştir kafeterya,lokanta,kahvaltı salonları,kış bahçeleri ve veranda gibi daha bir çok alanda istediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz rahat kullanımlı tente sistemidir.

Uygun maliyetli kullanımı kolay ve şık bir tasarıma sahiptir aynı zamanda led ışıklandırma sayesinde geceleri size harika bir ortam sunacaktır.Su geçirmez kumaşı ve özel su tahliye kanalları sayesinde yan dikmelerden su sızıntısı yaşamadan sorunsuz kullanabilirsiniz.

Eğer mekanınız da alan ekliği yaşıyorsanız aynı zamanda da görselliği ön plana çıkartarak şık konforlu bir yaşam alanı elde etmek istiyorsanız bizi arayın Likya tente  olarak size en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Likya tente ile her mevsim dış mekanın tadını çıkartabilirsiniz.