KAPAT

 

Körüklü Tente; Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyip istenildiği gibi ayarlanabilen tentelere denir. Körüklü Tente; Hareketli bir aksama sahiptir. İpli ve motorlu sistemi bulunmaktadır. Görsel amaçlı olarakta kullanabilir.

Genellikle dekoratif ve işlevsellik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Kapı, pencere ve teraslara monte edilebilmektedir.

Zorlaşan yaşam koşullarıyla mücadele ederken evimizde ya da iş yerlerimiz de günün stresini atmak için rahat bir nefes almaya ihtiyaç duyarız.Temiz bir nefes almak için balkona çıktığınızda her zaman hava güzel olmuyor yağmur,kar,rüzgar veya güneş keyfinizi kaçırabilir.Körüklü tente sayesinde bu sorun ortadan kalkabilir.

Kendinize korumalı alan yaratabilir ve anın tadını çıkartabilirsiniz.Körüklü tente hem görünüm hemde kullanım kolaylığı bakımından  sizi memnun edecektir.

Körüklü tentenin kapladığı alan geniştir bu sayede daha fazla gölge elde edebilirsiniz.Yapısı bakımından istediğiniz yere kadar açıp durdurabilirsiniz.Görüş alanınızı kısıtlamayacaktır.

İmalatı oldukça zor bir tentedir ama montajı kolay yapılmaktadır. Fiyatı diğer tentelere oranla daha uygundur.

Körüklü tente  sistemi sessiz ve yumuşak çalışmaktadır.

Tüm parçalarının imalatı firmamızda uygulanacak alanın ölçülerine uygun alanda üretilir. Montaj ve servis hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.

Tentelerin modelleri kullandığınız alana göre farklı şekilde üretilmektedir.Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz ayrıca kumaşı mekanik aksama zarar vermeden değiştirilebilir.

Körüklü tenteye ihtiyacınız varsa Fethiye LİKYA TENTE YAT DÖŞEME  ile çalışmaktan memnun kalacaksınız.