KAPAT

Mafsallı tente en çok tercih edielen tente sistemleridir. Mafsallı tente sistemi diğer mekanizmalardan farklıdır.Geniş hareket alanı sağlar, mafsal metal aksamı sayesinde tente kolaylıkla açılıp kapanabilen yapıya sahiptir.Dış mekanlarda güneşten korunmak ve kötü hava şartlarına karşı iyi bir seçenektir.

Fethiye Likya tente'nin mafsallı tente sistemleri çeşitli ürün modellerine sahiptir.Otomatik modelleri uzaktan kumanda ve kontrol panelleri ile kontrol edilebilir.Manuel modellerde ise açılıp kapanma kontrolü elle sağlanmaktadır.

Mafsallı tentenin yarı açılır kapanır özelliği de bulunmaktadır.

Fethiye Likya tente ile istediğiniz ölçülerde mafsallı tente yaptırabilirsiniz.Çeşitli renk ve modeller sayesinde şık,kullanışlı,uzun ömürlü tentelere sahip olabilirsiniz.  Evinizin balkonunda,terasında, iş yerlerinizde aklınıza gelebilecek bütün açık alanlarda kullanabilirsiniz.

Sizde dış mekanlarınızda güzel bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız ve en doğru çözüm yolunu arıyorsanız bizi  arayıp detayllı bilgi alabilirsiniz.Fethiye Likya tente olarak en kaliteli işçiliği sunacağımıza emin olablirsiniz.Prensibimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.Detaylı bilgi için mail ya da telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz.